sobota, 5 maja 2012

MRZ

Nie wszyscy czytelnicy znają Pana MRZ. To oczywiste bo przecież było o nim głośno na blogu filozofka.blog.onet.pl. Zastanawiałam się czy zrezygnować ze wspominania o nim. Nowy blog, nowe sprawy = brak p.MRZ. Przerozmawiałam to sama ze sobą. To była najtrudniejsza rozmowa. No i doszłam do wniosku, że... nie zrobię tego.
Blog Filozofka.blog.onet.pl powstał przez niego. Prowadzenie bloga wiele w moim życiu zmieniło. Dzięki temu przeżyłam tyle wspaniałych chwil. Zajęłam III miejsce w konkursie Blog Roku 2008 w kategorii Teen. Wygrałam konkurs w Warszawskim Domu Kultury Rakowiec. Blog odwiedziło 146143 osób a skomentowało  6090 osób.  Nawiązałam tyle nowych przyjaźni. Wzięłam udział w tylu konkursach. Wstawiłam tyle zdjęć. Poświęciłam blogu tyle serca. Ach. Gdyby nie te ciągłe awarie i poziom onetu na pewno bym tam jeszcze została. No ale cóż.
Wracając do p.MRZ. Będzie. A dla nowych czytelników i czytelniczek mogę zdradzić rąbka tajemnicy. P.Mrz jest takim Mr. Big. Tylko ja nie czuje się wcale jak Carry Bradshaw.




Zdjęcia Mr. Big google.pl Na tym ostatnim zdjęciu prawie jak mój p.Mrz
Zdjęcie p.MRZ Filozofka. 



Wszystkich czytelników proszę o pozostawienie adresów. 
Linki jak widać w budowie :*
Filozofka 05-05-2012 godz. 11:53

12 komentarzy:

 1. Zwykłymi lakierami do paznokci :) w pełnym skupieniu bez oddychania :D haha ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. ŚWIETNIE :))


  ZAPRASZAM NA KONKURS♥

  OdpowiedzUsuń
 3. nie słyszałam o tym panie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak tak bo byly na nią za duże :p

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę proszę, kogo ja widzę ;) fajnie że wszystkie teraz jesteśmy w jednym miejscu :) ciekawe ile jeszcze blogowiczow stracił onet. Dla mnie też nowy blog to jakby nowy rozdział.. wiec nie wspominam o osobniku płci męskiej którego zostawiam za zamkniętymi drzwiami mimo że dalej mąci mi trochę codzienność. Mr.big, lubię jego wątek w sex and the city, urocza historyjka z carry ;)
  Bezwzględnie dodam Cię do odwiedzanych jak powróci mi net w kompie. Na tel wszystko działa 25785337 razy wolniej.
  P.s. ładne zdjęcie profilowe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje zdjęcie profilowe też jest ładne. Ogarniam na razie te wszystkie opcje tu ale oczywiście dodaje do linków :*

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń